Velké Karlovice

Chalupa 161

Co takhle utéct z města a schovat se do malebného údolíčka?
Na jaře vás přivítá probouzející se příroda s plnými koryty řek.
V létě rozkvetlá louka nabitá energií a barvami lákající k válení sudů nejen děti. Podzim je ve znamení šustícího listí a magických mlhovin – o to víc jsou krásnější rána s teplou kávou na terase.

A zima – kouzelné období plné sněhu a radovánek. Naše údolíčko je jako stvořené pro bobovačku a koulovačku jak pro malé, tak velké. Stydět se nemusíte, nikdo vás tu neuvidí a liškám nevadíte.
Rezervace

Venkovní
posezení

Tramponlína
pro děti

Vířivá venkovní
vana

Večeře pod
hvězdami

O ubytování

Velká chalupa ideální pro rodinnou sešlost.
Chalupa má kapacitu až 11 lidí. Víme, že setkání jsou občas náročná – proto jsme lůžka rozdělili do 4 ložnic pro špetku soukromí. V přízemí je jedna ložnice se 3 lůžky, koupelna se sprchovým koutem a 2 toalety. Plně vybavená kuchyň (nádobí, rychlovarná konvice, indukční deska, mikrovlnná trouba, myčka nádobí a lednice). Jídelně dominuje velký stůl ve valašském stylu.
V patře se nachází průchozí ložnice (3 lůžka) a samostatně 2 ložnice (2 lůžková, 3 lůžková). V obývacím pokoji se zahřejete u krbu a nechybí ani TV s DVD. Obývacím pokojem procházíte na terasu rovnou do vířivky.

Zahrada nabízí vyžití jak dětem, tak dospělým. Moderní dětské hřiště, trampolínu, pinkponkový stůl, osvěžující bazén, ohniště nebo osvětlený altánek s grilem na dřevěné uhlí. Při chladnějším večeru lze altán uzavřít a „místnost“ si příjemně vyhřát. Žádné počasí tak nezabrání venkovnímu grilování. Dřevo pro vás máme nachystáno.

Do této chalupy můžete přijet po domluvě s malým a slušně vychovaným čtyřnohým kamarádem. Příplatek za domácí zvíře najdete v ceníku.

Ve zkratce

Kuchyně

Ping pong

Televize

Free WiFi

Jak to u nás vypadá

Kudy k nám?