Velké Karlovice

Chalupa 1022

Co takhle utéct z města a schovat se do malebného údolíčka? Na jaře vás přivítá probouzející se příroda s plnými koryty řek. V létě rozkvetlá louka nabitá energií a barvami lákající k válení sudů nejen děti. Podzim je ve znamení šustícího listí a magických mlhovin – o to víc jsou krásnější rána s teplou kávou na terase.

A zima – kouzelné období plné sněhu a radovánek. Naše údolíčko je jako stvořené pro bobovačku a koulovačku jak pro malé, tak velké. Stydět se nemusíte, nikdo vás tu neuvidí a liškám nevadíte.
Rezervace

Venkovní
posezení

Tramponlína
pro děti

Vířivá venkovní
vana

Večeře pod
hvězdami

O ubytování

Chata je vybavená až pro 11 osob. Čekají na vás 4 útulné ložnice. V přízemí je jedna ložnice s manželskou postelí. V patře další 3 ložnice (dvoulůžková, třílůžková, čtyřlůžková). Zmrzlíci z hor nemusí čekat na sprchu. Vybavili jsme pro vás 2 koupelny se sprchovým koutem a WC. Plně vybavená kuchyň (nádobí, rychlovarná konvice, indukční deska, mikrovlnná trouba, myčka nádobí a lednice s mrazákem) je spojena s jídelnou a s prostorným obývacím pokojem. 

Obývacímu pokoji vévodí krb, u kterého se krásně povídá a vzpomíná. Použít můžete i podlahové topení. Z obýváku vyjdete přímo na terasu s posezením, krbem a vířivou vanou.

Zahrada nabízí vyžití jak dětem, tak dospělým. Moderní dětské hřiště, trampolínu, pingpongový stůl, osvěžující bazén, ohniště nebo osvětlený altánek s grilem na dřevěné uhlí. Při chladnějším večeru lze altán uzavřít a „místnost“ si příjemně vyhřát. Žádné počasí tak nezabrání venkovnímu grilování. Dřevo pro vás máme nachystáno. 

Ve zkratce

Kuchyně

Ping pong

Televize

Free WiFi

Jak to u nás vypadá

Kudy k nám?